Yığılcaspor'da yeni sezon hazırlıkları

Yığılcaspor'da yeni sezon hazırlıkları
Yığılcaspor'da yeni sezon hazırlıkları
DÜZCE (AA) - Düzce Süper Amatör Ligi takımlarından Yığılcaspor yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Yığılca Şehir...

DÜZCE (AA) - Düzce Süper Amatör Ligi takımlarından Yığılcaspor yeni  sezon hazırlıkları kapsamında ilk antrenmanını gerçekleştirdi. 

Yığılca Şehir Stadı'nda gerçekleştirilen antrenmana, Kaymakam Muhammet Furkan Sancaktutar ve  Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit de katıldı. 

Takıma yeni transfer olan oyuncularla konuşan Sancaktutar, bu yıl şampiyonluğu hedeflediklerini güçlü bir kadroyla ligde yarışacaklarını belirtti.  

Sancaktutar, göreve başlayalı 3 hafta olduğunu anımsatarak, "Gelir gelmez ilçe halkı ile tanışmaya gayret gösteriyoruz. Bu yıl farklı bir Yığılcaspor oluşturulduğu bilgisini aldım. Elimizden geldiği kadarıyla maddi ve manevi Yığılcaspor'un yanında olacağız" ifadesini kullandı. 

Belediye Başkanı Yiğit ise takımı sürekli destekleyeceklerini dile getirerek "İnşallah kar kış demeden takımımızın yanında olacağız. Ulu çınarımız bu yıl daha farklı bir şekilde dal budak verecek. Umut ediyorum ki centilmenlik içerisinde bir sezon geçireceğiz. Bu yıl şampiyonluğu hedefliyoruz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Kaymakam

  ,

  ilçe

  ,

  kış

  ,

  sezon

  ,

  kar