1 Kasım Genel Seçimi

1 Kasım Genel Seçimi
1 Kasım Genel Seçimi
- AK Parti Edirne milletvekili adayı Sezen: - "Bu seçimi hep birlikte başardık. Kendimden daha çok mutluluğum, inşallah aldığımız bu sonuçlarla Türkiye'de dört yıllık tek başına iktidar dönemi açıldı, Türkiye'nin önü açıldı"

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne milletvekili adayı Rafet Sezen, "Bu seçimi hep birlikte başardık. Kendimden daha çok mutluluğum, inşallah aldığımız bu sonuçlarla Türkiye'de dört yıllık tek başına iktidar dönemi açıldı, Türkiye'nin önü açıldı" dedi.

Sezen, AK Parti Edirne İl Başkanlığı'nda yaptığı açıklamada, tüm parti teşkilatının seçim sürecine büyük emek verdiğini söyledi.

Kısa bir seçim maratonu yaşadıklarını ifade eden Sezen, şunları kaydetti:

"Yarından itibaren Edirne'de çok daha güzel işler olacak. Bu seçimi hep birlikte başardık. Ben, 'birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla Türkiye istikrarı yakalayacak' dedim, sizler de bu söylediklerime hep destek oldunuz. Kendimden daha çok mutluluğum, inşallah aldığımız bu sonuçlarla Türkiye'de dört yıllık tek başına iktidar dönemi açıldı, Türkiye'nin önü açıldı. Hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." 

Edirne'de ortak aklın oluşacağını vurgulayan Sezen, "Bu vesileyle Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'na bize verdiği desteklerden dolayı ve bundan sonra da desteğe devam edeceğini bildiğim için huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Sezen, konuşmasının ardından partililerin tebriklerini kabul etti.