1 Kasım Genel Seçimi

1 Kasım Genel Seçimi
1 Kasım Genel Seçimi
-AK Parti İlçe Başkan Vekili Saltık: -"Bizim milletimiz feraset sahibidir. Olanların farkındadır, tarihi gerçekleri bilir"

 EDİRNE (AA) - AK Parti İlçe Başkan Vekili Tolga Saltık, "Bizim milletimiz feraset sahibidir. Olanların farkındadır, tarihi gerçekleri bilir" dedi.

Saltık, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 Haziran'dan 1 Kasım'a kadar Türkiye'nin sıkıntılı zamanlar geçirdiğini söyledi.

Milletin seçimlerde ülkenin düzenini, istikrarını bozmak isteyenlere gereken cevabı verdiğini anlatan Saltık, şunları kaydetti:

"Seçimden 2 gün önce de açıklamıştım. Bizim milletimiz feraset sahibidir. Olanların farkındadır, tarihi gerçekleri bilir. Ülkede terörün tırmandırılması ve gerekse hükümet kurulmaması ile ilgili sürekli 'hayır' diyenler, ülkenin yönetimi ile ilgili bir derdi olmayanlara millet gereken cevabı vermiştir. Terörle arasına bir çizgi koyamayanlara millet gereken cevabı vermiştir. AK Parti kurulduğu günden bu yana hizmet odaklı siyasetini devam ettiriyor. Bundan sonrada tek başına iktidar olarak mümkün olduğu kadar milletimize hizmet edeceğiz."