AA'ya ziyaretler

AA'ya ziyaretler
AA'ya ziyaretler
EDİRNE (AA) - Anadolu Ajansı (AA) Edirne Bölge Müdürlüğü'nü kurum müdürleri, spor kulübü  ve dernek yöneticileri ile  basın mensupları ziyaret...

EDİRNE (AA) - Anadolu Ajansı (AA) Edirne Bölge Müdürlüğü'nü kurum müdürleri,  spor kulübü  ve dernek yöneticileri ile  basın mensupları ziyaret etti.

Edirne İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhammet Öztürk, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Vakıflar Bölge Müdürü Osman Güneren, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serhat Ocak, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kemal Soytürk, AA Edirne Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Vatandaş Gazetesi muhabirleri Doğan Yörükler ve Bilal Arıkan'da ziyarette bulundu.

AA Edirne Bölge Müdürü Salih Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, AA'nın 100. yıl vizyonu doğrultusundaki çalışmalarını anlattı.

 

-Ciğercilerden ziyaret

 

Gazeteci, köşe yazarı Melih Yurduseven ve Beyazıt Sansı'nın yanı sıra Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri'ni Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar'da ziyarette bulundu.

Dernek yönetim kurulu üyeleri Nedim İşcan, Arif Meriç ve Nadi Ersoy'un da katıldığı ziyarette Meriç, Baran'a üzerinde AA logosu bulunan badem ezmesi armağan etti.

 

- Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 

 

 Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar ve dernek üyesi Edirne Ajans Gazetesi muhabiri Fikri Ak da ziyarette bulundu.

Pınar, Anadolu Ajansı'nın hem Türkiye 'nin hem de Edirne'nin sesini 1 asra yakın hizmetleriyle duyurduğunu ifade etti.

AA'nın çalışmalarında başarı dileyen Pınar, Türk bayrağı motifi bulunan badem ezmesi armağan etti.

 

-Edirne Belediyesi ve Edirnespor'dan ziyaret

 

Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Basketbol Kulübü Başkanı Murat Boyacıoğlu, başantrenör Hakan Acar ve basın sorumlusu Levent Takan Anadolu Ajansı (AA) Edirne Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Boyacıoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Edirne'nin isminin AA'nın yaptığı haberler sayesinde daha fazla duyulduğunu söyledi.

 Edirne Belediyesi Edirnespor'un AA'dan her zaman destek gördüğünü belirten Boyacıoğlu, "Trakya'nın tek birinci lig takımıyız. Birinci ligdeyiz ama amatör ruhla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Size de bu zorlu görevinizde başarılar diliyoruz. En iyisini yapacağınızdan eminiz. İnşallah bizim zafer haberlerimizi, sizin başarı haberlerinizi Türkiye'ye duyururuz" diye konuştu.

 

-EDOSK ziyareti

 

Edirne Doğa Sporları Kulübü (EDOSK) Başkanı Bülent Bacıoğlu da ziyarette bulundu.

Bacıoğlu ile EDOSK Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Akman ve EDOSK Proje Koordinatörü Ümit Sönmez ziyarette  Anadolu Ajansı'nın derneğin haberlerini yaparak destek verdiğini belirtti.

AA gibi 9 dilde yayın yapan bir haber ajansının desteğini almanın kendilerine de güç verdiğini ifade eden Bacıoğlu, AA çalışanlarına başarı diledi.

Bu arada göreve atanması sonrası Bölge Müdürü Baran, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük'ü ziyaret etti.