Abdi İbrahim sosyal projelere destek vermeye devam edecek

Abdi İbrahim sosyal projelere destek vermeye devam edecek
Abdi İbrahim sosyal projelere destek vermeye devam edecek
EDİRNE (AA) - Abdi İbrahim İlaç Sanayi Başkanı Nezih Barut, sosyal sorumluluk projelerine katkılarının süreceğini söyledi.Barut, yaptığı açıklamada...

EDİRNE (AA) - Abdi İbrahim İlaç Sanayi Başkanı Nezih Barut, sosyal sorumluluk projelerine katkılarının süreceğini söyledi.

Barut, yaptığı açıklamada Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi'nin çağdaş müzecilik anlamıyla restore edildiğini ifade etti.

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na projeye gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür eden Barut, "Bu müstesna eserin yenilenme çalışmasında yanımızda olan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'e, eski Edirne Valisi Hasan Duruer'e, Edirne Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tuna Bekleviç'e, projede birlikte çalışma şansı yakaladığımız Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük'e, projemizin hayata geçirilmesi için gece gündüz demeden büyük bir özveri ve tutkuyla emek harcayan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nuran Yıldırım ve Yüksek Mimar Beyza Özer ile Abdi İbrahim'in değerli çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.