Ana sınıfı öğrencileri yıl boyunca hazırlandıkları gösterilerini sundu

Ana sınıfı öğrencileri yıl boyunca hazırlandıkları gösterilerini sundu
Ana sınıfı öğrencileri yıl boyunca hazırlandıkları gösterilerini sundu
EDİRNE (AA) - Bahçeşehir Edirne Koleji ana sınıfı öğrencileri yıl boyunca hazırlandıkları gösterilerini sundu.Kolejin çok amaçlı salonunda düzenlenen...

EDİRNE (AA) - Bahçeşehir Edirne Koleji ana sınıfı öğrencileri yıl boyunca hazırlandıkları gösterilerini sundu.

Kolejin çok amaçlı salonunda düzenlenen etkinlik saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü Mahmut Boztürk, yaptığı konuşmada, okullarında öğrencilerine yalnızca akademik eğitim vermediklerini bunun yanında sosyal yönden gelişmeleri için yoğun kültürel faaliyetlerde sunduklarını söyledi.

Okullarının akademik ve sosyal başarısının yanında okulun hijyenin olmasına da dikkat ettiklerini ifade eden Boztürk, "Sağlık ve Milli Eğitim bakanlıklarının 'Temiz okul sağlıklı okul' projesi kapsamında ilimizde bir çok okul ödül olmıştır. Ancak 100 puan üzerinden 99 puan alan tek okul Edirne Bahçeşehir Kolejidir. Bu da sağlıklı bir nesil yetiştirmemiz için hijyene verdiğimiz önemi ortaya koymaktadır" dedi.

Müdür Yardımcısı Bahar Yüksel de velilere, gelecek yıl birinci sınıfa başlayacak öğrencilerin hangi sistemle eğitim verileceğini anlattı.

Daha sonra ana sınıfı öğrencileri İngilizce dramaların yanı sıra, Zeybek, Kafkas halk oyunları ile Vals gösterileri sundu. Programın sonunda tüm öğrencilere öğretmenleri tarafından başarı plaketi verilerek pasta kesildi.


  ETİKETLER:

  İngilizce

  ,

  Okul

  ,

  ödül

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal

  ,

  edirne