Anadolu Ajansı 95 yaşında

Anadolu Ajansı 95 yaşında
Anadolu Ajansı 95 yaşında
- Edirne Valisi Şahin, AA'yı ziyaret etti

EDİRNE (AA) - Edirne Valisi Dursun Ali Şahin,  Anadolu Ajansı'nın (AA) 95. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla AA Edirne Bürosunu ziyaret etti.

Şahin, ziyarette, AA'yı kuruluş yıl dönümü olan 6 Nisan'da programlarının yoğunluğu nedeniyle ziyaret edemediğini ve ziyareti bugün gerçekleştirdiğini belirtti. 

AA'nın yaptığı haberlerle Edirne'nin tanıtımına katkıda bulunduğunu belirten Şahin, "Anadolu Ajansı kurulduğu günden bu yana Türkiye 'nin bayrağını daha ileriye taşımak için gayret göstermektedir" dedi.

AA'nın habercilik alanında güvenilirliğini kanıtladığını ve yaptığı haberlerle örnek bir kurum olduğunu aktaran Şahin, şunları kaydetti:

"Geçmişten bu güne büyük başarılara imza atan Anadolu Ajansı, teknolojinin de gelişmesiyle sürekli yenilenmiş ve birçok dilde yayın yapmaya başlamıştır. Ajansımız dünyanın en önemli haber ajanslarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla Türkiye'nin dünyadaki imajının daha doğru algılanmasına vesile olan basınımızın gelişmesine de büyük katkı sağlayan Anadolu Ajansı'nın nice gurur dolu yılları geride bırakacağı inancındayım. Anadolu Ajansı çalışanlarını gayretlerinden dolayı tebrik eder 95. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlarım."