Antronörden sporcusuna bisiklet hediye etti

Antronörden sporcusuna bisiklet hediye etti
Antronörden sporcusuna bisiklet hediye etti
EDİRNE (AA) - Edirne'de, tekvando antrenörü Metin Eşme, başarılı sporcusuna bisiklet hediye etti.Tekvando antrenörü Metin Eşme, yaptığı yazılı...

EDİRNE (AA) - Edirne'de, tekvando antrenörü Metin Eşme, başarılı sporcusuna bisiklet hediye etti.

Tekvando antrenörü Metin Eşme, yaptığı yazılı açıklamada, sporcularıyla ulusal ve uluslararası alanda birçok başarı elde ettiklerini belirtti.

Sporcuların başarı karşısında iltifat aldığında motive olduğunu belirten Eşme, şunları kaydetti:

"Onların mutluluğu benim mutluluğumu katlıyor. Onların gözlerinde gördüğüm parıltı benim yüreğimi parıldatıyor. Başarılarımızın sürekli artmasında bununda payı olduğuna inanıyorum. Bu kez de tekvandoya başladığı günden bu yana bir kez bile 'öf' demeden her antrenmana gelen, küçük yaşından çok daha büyük ve olgun davranışlar sergileyen, alt yapı okulumuzdan kulübümüze kazandırdığımız sporcularından Ece Arda'ya bisiklet hediye etim."

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arda da bu yıl ilk kez minikler Türkiye tekvando şampiyonasında Edirne'yi temsil edeceğini kaydetti. Eşme'nin sporcularına her anlamda destek olduğunu ve motive sağladığını vurgulayan Arda, çıktığı müsabakalarda Edirne'ye güzel başarılar yaşatacağını kaydetti.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Hediye

  ,

  edirne