Belediye Başkanı Gürkan huzurevi sakinlerini ziyaret etti

Belediye Başkanı Gürkan huzurevi sakinlerini ziyaret etti
Belediye Başkanı Gürkan huzurevi sakinlerini ziyaret etti
EDİRNE (AA) - Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, anneler gününde huzurevi sakinlerini ziyaret etti.Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı...

EDİRNE (AA) - Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, anneler gününde huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, Edirne Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, yaşlılarla sohbet etti.

Gürkan, burada yaptığı konuşmada, anneler dünyanın en değerli varlıkları olduğunu söyledi.

Annelere yapılan her şeyin eksik kalacağını ifade eden Gürkan, "Annelerimiz için ne yapsak az. Annelerimiz, hayata ilk adım attığımız günden itibaren bizlerin ilk yol göstericisi olarak hepimizin hayatında hiç kuşkusuz çok önemlidir. Sevginin en büyük kaynağı, sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve inanılmaz özverileriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetişmemizi sağlayan annelerimizdir, dünyada anne sevgisinin yerine konabilecek başka bir değer yoktur" dedi.

Başkan Gürkan, kendilerine anneler günü şalı hediye ederek, yaşlıların ellerinden öptü. Gürkan, müzik eşliğinde huzurevi sakinlerinin danslarına eşlik etti.

Gürkan ve  Gegeoğlu, huzurevi ziyaretinin ardından Saraçlar Caddesi'ndeki etkinliklere de katılarak, annelere şal armağan etti.