Beşiktaş Kulübü'nden anlamlı destek

Beşiktaş Kulübü'nden anlamlı destek
Beşiktaş Kulübü'nden anlamlı destek
- Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, Süleyman Seba, Şeref Bey ve Hakkı Yeten adına düzenlenen hasta odaları açıldı

EDİRNE (AA) - Beşiktaş Kulübü'nün, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, efsaneleri Süleyman Seba, Şeref Bey ve Hakkı Yeten adına düzenlediği hasta odaları açıldı.

Hastanenin "Oda donat sevdiklerinin adını yaşat" kampanyası doğrultusunda düzenlenen odaların açılışına, Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil ile Beşiktaş Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Uğur Gökhan Sarı katıldı.   

Önemli bir etkinlikte bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Ürkmezgil, ''Süleyman Seba'nın isminin yaşayacağı odanın açılışında benim de bulunmuş olmam, çok ayrı bir güzellik oldu. Böyle bir işe vesile olduğumuz için mutluyuz. Ben sizlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah açılışını yaptığımız odalarda yatanlar şifa bulurlar'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından Beşiktaş taraftarları ve hastalarla hatıra fotoğrafı çektiren Ürkmezgil, çocuklara da takımın formasını hediye etti.

Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Ürkmezgil ve Sarı'ya yardımları nedeniyle teşekkür etti.