Büyük Erkekler Serbest Güreş 1. Ligi'ne doğru

Büyük Erkekler Serbest Güreş 1. Ligi'ne doğru
Büyük Erkekler Serbest Güreş 1. Ligi'ne doğru
EDİRNE (AA) - Trakya Birlik Spor Kulübü Güreş Antrenörü Habil Kara, kulübün lige hazır olduğunu bildirdi.Kara, AA muhabirine yaptığı açıklamada,...

EDİRNE (AA) - Trakya Birlik Spor Kulübü Güreş Antrenörü Habil Kara, kulübün lige hazır olduğunu bildirdi.

Kara, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezona iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi. Genç ve dinamik bir ekip kurduklarını anlatan Kara, şunları kaydetti:

"İlk hafta Erzurum Pasinler Belediyesi'ne konuk olacağız. Rakiplerimiz ise Erzurum Pasinler Belediyesi ve Ankara PTT Spor Kulübü. Trakya Birlik Spor Kulübü, Trakya'nın ve Marmara Bölgesi'nin 1. Lig 'teki tek temsilcisidir. Hedefimiz ilk ikiye girerek bir üst kademeye yükselmektir. Biraz önce söylediğim gibi genç ve daha önce ve şimdi milli takımda gençlerde ve yıldızlarda görev yapan güreşçilerimizle mücadele edeceğiz. Bizlere destek olan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen'e, Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.

Ayrıca, Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak'a bizlere her türlü çalışma ortamı sağladığından dolayı teşekkür ediyorum."


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Trakya

  ,

  spor

  ,

  Lig

  ,

  genç

  ,

  yönetim

  ,

  Birlik

  ,

  edirne