"Cimnastik Şöleni" düzenlendi

"Cimnastik Şöleni" düzenlendi
"Cimnastik Şöleni" düzenlendi
EDİRNE (AA) - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, "23 Nisan Cimnastik Şöleni" düzenlendi.Edirne Gençlik Hizmetleri ve...

EDİRNE (AA) -  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, "23 Nisan Cimnastik Şöleni" düzenlendi.

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Edirne Cimnastik Spor Kulübü Derneği'nin organize ettiği etkinlikte minik sporcuların Mimar Sinan Spor Salonu'ndaki gösterileri ilgi gördü.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan etkinlikte konuşan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, şöleni düzenleyenleri tebrik etti.

Ailelerin çocuklarının yetişmesi için her türlü fedakarlığı gösterdiğini ifade eden Şahin, "Anne ve babalar çocuklarının en iyi yerlere geldiğini görmek ister, aileler çocuklarının yetişmesi için birçok zorluklara katlanır, ama çocuklarını vatana millete hayırlı olacak en iyi şekilde yetiştirir" dedi.

Şahin, 23 Nisan dolayısıyla hazırlanan etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Daha sonra piste çıkan cimnastikçiler bireysel ve takım olarak hazırladıkları gösterileri sundu. Düzenlenen şölene Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serhat Ocak'ın yanı sıra çok sayıda izleyici katıldı.

 


  ETİKETLER:

  23 Nisan

  ,

  spor

  ,

  Çocuk

  ,

  mimar

  ,

  edirne