Dünya Engelliler Günü

Dünya Engelliler Günü
Dünya Engelliler Günü
EDİRNE (AA) - Edirne Ülkü Ocakları Başkanı Taner Albayrak, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi'nde engelli bireyler için ''Engelli...

EDİRNE (AA) - Edirne Ülkü Ocakları Başkanı Taner Albayrak, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi'nde engelli bireyler için ''Engelli Koordinasyon Merkezi'' açıldığını belirtti.

Edirne Ülkü Ocakları Başkanı Taner Albayrak, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Saraçlar Caddesi'nde yaptığı açıklamada, engelli kişilerin sadece bir gün değil, her gün hatırlanması gerektiğini belirtti.

Albayrak, ''Bizler engelsiz kentleri, engelsiz yaşam alanlarını dilemekte ve desteklemekteyiz. Bu bağlamda kendi elimizden geleni yapmak için geçtiğimiz hafta Genel Merkezimiz bünyesinde 'Engelli Koordinasyon Merkezi'ni açmış bulunmaktayız. Engelli kardeşlerimiz için çalışmaya başlamış bulunmaktayız. Artık gönülleri engelsiz kardeşlerimizin sorunlarını dinlemek, gerekli mercilere ulaştırmak ve çözmek için bir telefon kadar uzaktayız. Sosyal sorumluluk Birimimiz ve Engelli Koordinasyon merkezimiz dahilinde engelli kardeşlerimiz adına birçok projenin çalışmasına da devam etmekteyiz'' diye konuştu.