Edirne Belediyesi Edirnespor Başatrenörü Acer:

Edirne Belediyesi Edirnespor Başatrenörü Acer:
Edirne Belediyesi Edirnespor Başatrenörü Acer:
- ''Kupaya ve lige kadar önümüzde yeterli çalışma yapabileceğimiz bir süreç var ve bu süre içinde oldukça fazla hazırlık karşılaşması yaparak takımımızı daha da hazır hale getireceğiz''

EDİRNE (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Edirne Belediyesi Edirnespor Başatrenörü Hakan Acer, hazırlık karşılaşmaları yaparak takımı daha hazır hale getireceklerini belirtti.

Acer, yaptığı yazılı açıklamada, sezon açılışı dolayısıyla Fenerbahçe ile yapılan hazırlık maçında oyuncularının göstermiş olduğu performanstan memnun olduğunu bildirdi.

Yabancı oyuncularla fazla antrenman yapma fırsatı bulamadıklarını ifade eden Acer, açıklamasında şunları kaydetti:

''Yabancı oyuncularımızla henüz birkaç antrenman yapma fırsatı bulmuş olmamıza rağmen takımın oyunundan ve uyum sağlamalarından oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim. Kupaya ve lige kadar önümüzde yeterli çalışma yapabileceğimiz bir süreç var ve bu süre içinde oldukça fazla hazırlık karşılaşması yaparak takımımızı daha da hazır hale getireceğiz''

Acer, kendilerine verdiği desteklerden dolayı Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Belediye Başkanı Recep Gürkan'a teşekkür etti.

Edirne Belediyesi Edirnespor yarın  İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Galatasaray ile hazırlık karşılaşması oynayacak.