Edirne Belediyesi Edirnespor Kulübü Başkanı Boyacıoğlu:

Edirne Belediyesi Edirnespor Kulübü Başkanı Boyacıoğlu:
Edirne Belediyesi Edirnespor Kulübü Başkanı Boyacıoğlu:
- ''Başarılı ve yararlı bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu sezon amacımız ligde yine başarılı olmak ve FIBA Avrupa Kupası'nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmektir''

EDİRNE (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Edirne Belediyesi Edirnespor'un kulüp başkanı Murat Boyacıoğlu, yeni sezon öncesi başarılı ve yararlı bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi.

Boyacıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2015-2016 sezonunun ilk hafta maçında 18 Ekim Pazar günü deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını, lige iyi bir başlangıç yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Takımın hazırlık döneminde gösterdiği performanstan memnun olduğunu kaydeden Boyacıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

''Geçtiğimiz sezon ilk kez mücadele ettiğimiz Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde play-off oynayarak ülkemizi Avrupa kupalarında da temsil etme hakkını kazanmıştık. Buna uygun olarak yürüttüğümüz transfer çalışmalarımızla yeni sezon kadromuzu oluşturduk, başarılı ve yararlı bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu sezon amacımız ligde yine başarılı olmak ve FIBA Avrupa Kupası'nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edebilmektir.''

Başkan Boyacıoğlu, takımlarının pazar günü Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu'nda Fenerbahçe ile yapacakları sezonun ilk maçına taraftarları davet etti.