Edirne Belediyesi Edirnespor'da Fenerbahçe maçı hazırlıkları

Edirne Belediyesi Edirnespor'da Fenerbahçe maçı hazırlıkları
Edirne Belediyesi Edirnespor'da Fenerbahçe maçı hazırlıkları
EDİRNE (AA) -  Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Edirne Belediyesi Edirnespor, pazar günü deplasmanda Fenerbahçe ile yapacağı maçın...

EDİRNE (AA) -  Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Edirne Belediyesi Edirnespor, pazar  günü deplasmanda Fenerbahçe ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı. 

Mimar Sinan Spor Salonu'nda, Başantrenör Hakan Acer yönetimindeki antrenmandan önce Kulüp Başkanı Murat Boyacıoğlu, oyunculara baklava ikram etti. 

Türkiye Kupası'nda gösterdikleri performanstan dolayı oyunculara teşekkür eden Boyacıoğlu, takımın koyduğu hedeflere ulaşması için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Edirne Belediyesi Edirnespor Başantrenörü Hakan Acer de Türkiye Kupası'nda 8'li finale yükselen takımlarının çok formda olduğunu belirtti.

Çok zor bir maçın kendilerini beklediğini belirten Acer, "Rakibimizin gücü ortada. Ama biz de çok iyi bir takımız. Oyuncularımıza güveniyoruz. Ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına inanıyorum " diye konuştu. 

Daha sonra ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda oyuncular kondisyon ve kuvvet çalışması yaptı. neşeli geçen antrenmanda bazı taraftarlarda oyunculara destek verdi.