Edirne Belediyesi Edirnespor'dan beklentiler büyük

Edirne Belediyesi Edirnespor'dan beklentiler büyük
Edirne Belediyesi Edirnespor'dan beklentiler büyük
- Edirne Belediye Başkanı Gürkan: - "Güneşi hedefleyin, ıskalasanız bile yıldızlara ulaşırsınız. Bu yılki hedefimiz güneş, en zorunu, en imkansız olanı arzuluyoruz"

EDİRNE (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Edirne Belediyesi Edirnespor, teknik heyeti ve oyuncuları Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti.

Oyuncuları ve teknik heyeti makamında kabul eden Gürkan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Edirne Belediyesi Edirnespor Kulüp Başkanı Murat Boyacıoğlu, takım menajeri Sanem Helvacıköylü Aladağ, antrenör Hakan Acet ile oyuncuları geçen yıl gösterdikleri başarıdan dolayı kutlayan, bu yıl daha büyük başarı beklediğini ifade eden Gürkan, "Güneşi hedefleyin, ıskalasanız bile yıldızlara ulaşırsınız. Bu yılki hedefimiz güneş, en zorunu, en imkansız olanı arzuluyoruz" diye konuştu.

Gürkan, takıma FIBA Kadınlar Avrupa Kupası maçlarında da başarılar diledi. 

Desteklerinden dolayı Gürkan'a teşekkür eden kulüp başkanı Boyacıoğlu "Sizin desteğinizle ve Edirne halkının desteğiyle elimizden gelenin en iyisi yapacağız. Oyuncularımız Edirne'yi hakkettiği gibi temsil ederek, şehri hem Türkiye 'de hem de Avrupa yolunda en iyi şekilde tanıtacaktır" ifadelerini kullandı. 

Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın  Basketbol Takımı, Gürkan'ın ziyaretinin ardından Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu ile bir araya geldi.

Takımın başarılarından gurur duyduğunu ifade eden Gegeoğlu, Avrupa mücadelesinde oyunculara başarılar diledi.