Edirne Belediyesi Edirnespor'dan taraftarlara çağrı

Edirne Belediyesi Edirnespor'dan taraftarlara çağrı
Edirne Belediyesi Edirnespor'dan taraftarlara çağrı
- Kulüp başkanı Boyacıoğlu: - ''Taraftarlarımız en büyük gücümüzdür"

EDİRNE (AA) -  Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Edirne Belediyesi Edirnespor'un kulüp başkanı Murat Boyacıoğlu, bu sezon her zamankinden daha fazla taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu belirtti.

Boyacıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Üniversitesi maçına çok iyi hazırlandıklarını, takımın form durumunun ve moralinin yüksek olduğunu bildirdi.

Özellikle bu sezon ligde ve Avrupa 'da zorlu maçlara çıkacaklarını bu nedenle taraftar desteği beklediklerini ifade eden Boyacıoğlu, takımın en büyük gücünün taraftarlarının tezahüratı olduğunu vurguladı.

Türkiye Kupası'nda çeyrek finale yükselme başarısı gösterdiklerini, ligde de başarılı olmak istediklerini kaydeden Boyacıoğlu, şöyle devam etti:

''Bütün çalışmalarımız ve hazırlıklarımızı buna göre sürdürüyoruz. Oyuncularımız ve teknik heyetimiz bu doğrultuda ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken yönetimimiz de başta Edirne Belediyesi'nin katkıları ile takıma en iyi şartları sunmaya gayret ediyor. Şimdi en önemli konu bu zorlu süreçte taraftarımızın ve Edirneli basketbol severlerin takımımıza vereceği katkı. Geçtiğimiz sezon taraftarımız, ligde yer alan takımların menajer ve antrenörlerinin oylarıyla yılın seyircisi ve taraftarları olarak gösterilmişti.  Şimdi bu desteğe geçtiğimiz sezondan daha fazla ihtiyacımız var, taraftarımız ve onların tezahüratı bizim en büyük gücümüzden biri. Tüm taraftarlarımızı İstanbul Üniversitesi maçına bekliyoruz.''

Edirne Belediyesi Edirnespor,  25 Ekim Pazar günü, Mimar Sinan Spor Salonu'nda saat 16.00'da İstanbul Üniversitesi ile karşılaşacak.