Edirne Belediyesi elektriği indirimli kullanacak

Edirne Belediyesi elektriği indirimli kullanacak
Edirne Belediyesi elektriği indirimli kullanacak
Edirne Belediyesi, TREPAŞ'la imzaladığı protokolle elektriği yüzde 15 indirimli kullanacak

EDİRNE (AA) - Edirne Belediyesi, TREPAŞ'la imzaladığı protokolle elektriği yüzde 15 indirimli kullanacak.

Edirne Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, TREPAŞ Satış ve Piyasa İşlemleri Müdürü Taylan Genç , Edirne Belediye Başkan Yardımcıları Selçuk Çakır, Hüsnü Güler ve Hakan İşcan, Müşteri Hizmetleri ve Edirne Perakende Hizmetleri Müdürü Nihat Ülkücü, Edirne Perakende Hizmetleri Sorumlusu Orhan Başkurt, TREPAŞ Satış Uzmanı Mahmut Pehlivan katıldı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, protokol öncesi yaptığı konuşmada, protokol sayesinde elektriği yüzde 15 indirimli kullanacaklarını söyledi.

Önceki dönemden kalan borçları da yapılandırdıklarını anımsatan Gürkan, "Edirne Belediyesi olarak yaklaşık 7-8 aydır borcumuzu istikrarlı bir şekilde ödemeye devam ediyoruz. İmzalayacağımız protokolle de yeni bir ihale yapana kadar, TREPAŞ firmasından aldığımız elektriği 12 ay süreyle yüzde 15 indirimli alacağız. Edirne'ye, belediyemize, Edirneliler'e hayırlı olmasını diliyorum. TREPAŞ'a bugüne kadar gösterdiği anlayış ve indirim için teşekkür ediyorum'' dedi.

Trepaş Satış ve Piyasa İşlemleri Müdürü Genç de belediyeye borcunu istikrarlı ödemesi noktasında taktir ederek, şöyle konuştu:

"Edirne Belediye Başkanı Gürkan göreve geldiği günden bu yana istikrarlı bir şekilde hem güncel borçların hem de yapılandırılan borçların ödenmesinde görevinin hakkını yerine getirdi. Bu konuda gösterdiği iyi niyete ve çabaya çok teşekkür ediyoruz.

Bugün itibariyle Edirne Belediyesi'ne yönelik olarak imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyoruz. Amacımız, uzun yıllar elektrik satış hizmeti vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir, değer yaratan hizmet sunmaktır. Edirne Belediyesi'nin hizmetlerimizden ve indirimlerimizden faydalanması bizim açımızdan gurur verici. Edirne Belediye Başkanı  Gürkan'a işbirliği için teşekkür ederiz."

Daha sonra protokol Gürkan ve Genç arasında imzalandı.