Edirne Sağlık Müdürlüğünden ev ziyaretleri

Edirne Sağlık Müdürlüğünden ev ziyaretleri
Edirne Sağlık Müdürlüğünden ev ziyaretleri
- Edirne Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yöneticileri, evde bakım hizmeti alan hastaları ziyaret etti.

EDİRNE (AA) - Edirne İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yöneticileri, evde bakım hizmeti alan hastaları evinde ziyaret ederek yakınlarıyla görüştü.

İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, halkın sağlığının korunması, geliştirilmesi, hastalık riskinin azaltılması ve önlenmesi amacıyla çalışmalar yapıldığı belirtildi.

 Bu amaçlar doğrultusunda   zaman zaman yeni politikalar belirlendiği, daha nitelikli ve kaliteli hizmet için her türlü tedbirin alındığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Bu politikalar çerçevesinde İl Sağlık Müdürlüğümüz başta olmak üzere, yaklaşık bir yıldır, evde sağlık hizmetlerini daha da iyileştirmek, kalitesini ve verimliliğini arttırmak, hasta memnuniyetini yükseltmek için bu hizmeti alan vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerde hastaların uygulamaya ilişkin görüşlerini de alıyoruz. Bu sayede hizmeti geliştirme ve kalitesini arttırma imkanı da buluyoruz. Daha kaliteli ve profesyonel hizmet vermeye devam edeceğiz."


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  zaman

  ,

  hizmet

  ,

  edirne