Edirne Valisi Şahin:

Edirne Valisi Şahin:
Edirne Valisi Şahin:
-"Bu çocuklarımızın vatana millete hizmet eden bir nefer olmalarını Allah'tan niyaz ediyoruz"

EDİRNE (AA) - Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, "Bu çocuklarımızın vatana millete hizmet eden bir nefer olmalarını Allah'tan niyaz ediyoruz" dedi.

Şahin, Çocuk Sitesi ile aynı bahçede yapılacak Kız Çocuk Koruma İlk Müdahale ve Değerlendirme Birimi Hizmet Binası'nın temel atma töreni öncesi yaptığı konuşmada, Edirne'deki çocukların çok iyi şartlarda bakıldığını söyledi.

Çocukların iyi bir şekilde yetiştiğini belirten Şahin, şunlar kaydetti:

"Biz devlet olarak garibin gurebanın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Bu çocuklarımızın vatana millete hizmet eden bir nefer olmalarını Allah'tan niyaz ediyoruz. İşte bu çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Çocuklarımız anne baba sevgisinden uzak olsalar da onları seven bizim yüreklerinizdir. Onların koruyucu aileleri var. Şefkatlerini onlara aktarmaya çalışan annelerimiz var. O şefkatli anneler olduğu sürece bu çocuklarımız geleceğe güvenle bakacaktır"

Hayırsever Melahat Datenin de kocasının vasiyetini yerine getirdiği için mutlu olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından Şahin, Datenin,  Aile  ve  Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, Jandarma Komutanı Kamuran Ersan ve beraberindekilerle tuşa basarak binanın temelini attı.


  ETİKETLER:

  Çocuk

  ,

  Aile

  ,

  Kız

  ,

  jandarma

  ,

  zaman

  ,

  sosyal

  ,

  koruma

  ,

  müdahale

  ,

  hizmet

  ,

  Uzak

  ,

  edirne