Edirne'de asayiş

Edirne'de asayiş
Edirne'de asayiş
EDİRNE (AA) - Edirne'de üzerinde uyuşturucu bulunan 2 kişi gözaltına alındı.Alınan bilgiye göre, Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde...

EDİRNE (AA) - Edirne'de üzerinde uyuşturucu bulunan 2 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde durumundan şüphelendikleri bir aracı durdurmak istedikleri sırada aracın içerisindeki İ.V ve A.O.M'nin camdan bir şey attığını gördü.

Araçtan atılanın 155 gram sentetik uyuşturucu olduğu tespit edildi. Olayla ilgili  İ.V, A.O.M gözaltına alındı.

 

-Motosiklet hırsızlığı

 

Edirne'de bir kişinin motosikleti çalındı.

Edinilen bilgiye göre, B.D motosikletini İstasyon Mahallesi'nde bir yere park etti. Buraya döndüğünde motosikletini yerinde bulamayan B.D, olayla ilgili polise şikayette bulundu.

 

-Otomobilden hırsızlık

 

Edirne'de bir otomobilden çeşitli elektronik cihazlar çalındı.
Alınan bilgiye göre, Yancıkçı Şahin Mahallesi'nde yaşayan E.C, otomobilinin yanına geldiğinde kelebek camının kırık olduğunu gördü.

Aracındaki hoparlörlerinin yerinde olmadığını gören E.C, polise şikayette bulundu.

 

-Evden hırsızlık

 

Edirne'de bir evden çeşitli eşyalar çalındı.

Edinilen bilgiye göre, Şükrüpaşa Mahallesi'ndeki dedesi R.K'ya ait evde yaşayan G.Ş.Ş, balkon camının açık olduğunu gördü.

Evinde yaptığı incelemede, kasa içerisinden 5 adet arsa tapusu, 2 adet yüzük, 8 - 10 adet kol saati, küpe, kolye ve yüzükten oluşan bir set, 250 bin liralık senet ve 3 adet banka cüzdanının yerinde olmadığını tespit eden G.Ş.Ş, olayla ilgili şikayette bulundu.