Edirne'de uygulamalı girişimcilik eğitimi

Edirne'de uygulamalı girişimcilik eğitimi
Edirne'de uygulamalı girişimcilik eğitimi
EDİRNE (AA) - Edirne'de, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (EDESOB) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı...

EDİRNE (AA) - Edirne'de, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (EDESOB) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Edirne İl Müdürlüğü işbirliğinde, uygulamalı girişimcilik eğitimi verildi.

EDESOB'tan yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen EDESOB Başkanı Emin İnağ, yaptığı yazılı açıklamada, kent ekonomisine katkıda bulunmak için çeşitli uygulamaları hayata geçirdiklerini söyledi.

Girişimci adaylarına eğitim verdiklerini belirten İnağ, şunları kaydetti:

"Yeni bir iş yeri açacak olan girişimcilere önemli olanaklar sunan KOSGEB Edirne İl Müdürü sayın Bedri Döngel'e de tüm girişimci adaylarımız adına teşekkür ederim. Düzenlediğimiz eğitimleri başarı ile tamamlayan girişimcilerimizin aldıkları eğitimin katkısı ile ticari hayatlarında başarılı olacaklarına inanıyorum.

Özellikle katılımcılarımızın bayan girişimci ağırlıklı olması bizleri daha da sevindirmiş olup, bayanlarımızın da ekonomide yer almaları Edirne'nin ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır."