Edirne'den kısa kısa

Edirne'den kısa kısa
Edirne'den kısa kısa
-Türk Kızılayı Edirne Şubesi, iftardan sonra kan bağışı kabul ediyor

EDİRNE (AA) - Türk Kızılayı Edirne Şubesi, iftardan sonra kan bağışı kabul ediyor.

Doktor Erhan Aksoy, Saraçlar Caddesi'ndeki kan bağışı çadırında AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentteki kan bağışı oranının düşük olduğunu söyledi.

Her fırsatta vatandaşlara kan bağışını hatırlatmak için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirten Aksoy, şunları kaydetti:

"Vatandaşların bağış öncesi karınları tok, kimliği yanında olsun. Kan bağışı oranlarını artırmak için geceleri de çalışıyoruz. Ramazan ayında iftardan sonra kan bağışı kabul ediyoruz. Kan bağışı yapmak isteyen vatandaşları gece 23.30'a kadar bekliyoruz. Edirne'nin çeşitli mekanlarında çadırlar kuruyoruz ve faaliyet gösteriyoruz. Öte yandan vatandaşlar kan vermek için 'www.kanver.org'  internet  sitesini adresinden bizim nerede olduğumuza ulaşabilir'

 

-AK Parti Edirne SKM iftar verdi

 

AK Parti Edirne Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) iftar verdi.

AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, kentteki bir restoranda düzenlenen iftarda, milletvekili seçimlerinde kendisine yardımcı olan herkese teşekkür etti.

Zor bir süreçten geçerek milletvekili seçildiğini aktaran Emir,  "Gece gündüz demeden benimle olan tüm yol arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Bu süreçte herkes bir şeylerden fedakarlık yaparak bizimle birlikte bu yola çıktı. Bunun için bana destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.