Edirnespor Basketbol Kulübü'nden, Gürkan' ziyaret

Edirnespor Basketbol Kulübü'nden, Gürkan' ziyaret
Edirnespor Basketbol Kulübü'nden, Gürkan' ziyaret
EDİRNE (AA) - Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor  Kulübü oyuncuları ve teknik heyeti, Edirne Belediye...

EDİRNE (AA) - Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor  Kulübü oyuncuları ve teknik heyeti, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti.

Gürkan, belediye meclis salonundaki görüşmede, takımı  Avrupa kupalarında oynamaya hak kazanmasından dolayı tebrik etti.

Başarıda Lindsey Harding ve Marissa Coleman'ın ayrı bir yeri olduğunu belirten Gürkan, "Gelecek sezon bazı oyuncuların bizimle devam edip edemeyeceklerini bilemiyorum, bu kulüp ve yönetimin işi, bu yüzden bu iki oyuncumuza ayrıca teşekkür ediyorum. Bizimle devam edemeyecek olsalar bile akıllarının bir kısmında Edirne'nin hep olacağını ve burada geçirdikleri günleri unutmayacaklarını biliyorum" diye konuştu.

Kulüp başkanı Murat Boyacıoğlu ise Edirne Belediyesi ile büyük bir aile olduklarını söyledi. Gürkan'ın takıma destek olduğunu anlatan Boyacıoğlu, "Sezon içinde 'Edirne Belediyesi para vermese bu takım deplasmana bile gidemez' dediler. Evet doğru, belediyemizin katkısı olmasaydı deplasmana bile gidemezdik. Biz hep birlikte, belediyemiz ile belediye başkanımız ile yöneticilerimiz, oyuncularımız, teknik heyetimiz ve taraftarımız ile bu zorlukların üstesinden geldik ve başarılı olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.