Edirnespor'da transfer çalışmaları

Edirnespor'da transfer çalışmaları
Edirnespor'da transfer çalışmaları
EDİRNE (AA) - Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner, transfer çalışmaların devam devam ettiğini bildirdi.Üner, yaptığı yazılı açıklamada, yeni sezona...

EDİRNE (AA) - Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner, transfer çalışmaların devam devam ettiğini bildirdi.

Üner, yaptığı yazılı açıklamada, yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlandıklarını belirtti.

İç transferlerin yanı sıra dış transferler de yapacaklarını aktaran Üner, şunları kaydetti:

"Eski Antalyasporlu Serge Pacome Djiehoua ile prensipte anlaştık ve bu hafta çarşamba günü saat 17.30'da Saraçlar Caddesi'nde imza töreni düzenleyeceğiz. Herkesin bildiği gibi bu sezonda şampiyonluğu hedefliyoruz. Bu hedefle çıktığımız yolda yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bir yandan iç transferlerimizi yaparken, bir yandan da futbolcu arayışımıza devam ettik. Bu süreçte görüştüğümüz  eski  Antalyasporlu Serge Pacome Djiehoua ile prensipte anlaştık. Bu çarşamba günü bize her zaman destek veren Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan'ın katılımıyla Saraçlar Caddesi'nde düzenleyeceğimiz törenle anlaşmayı imzalayacağız. Tüm Edirne halkımızı bu törene bekliyoruz. Düzenleyeceğimiz törene tüm Edirneliler davetlidir."

Üner, imza töreni sonrasında caddede çeşitli etkinlikler düzenleneceğini ve bu kapsamda vatandaşlara hediyeler dağıtacaklarını belirtti.