Edirnespor'dan, Gürkan'a ziyaret

Edirnespor'dan, Gürkan'a ziyaret
Edirnespor'dan, Gürkan'a ziyaret
EDİRNE (AA) - Edirnespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti.Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,...

EDİRNE (AA) - Edirnespor Kulübü  Yönetim Kurulu Üyeleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ı ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ziyarette yaptığı konuşmada, transfer çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. İyi bir takım kurarak Edirne'ye şampiyonluğu getireceklerini belirten Gürkan, "Verdiğiniz mücadele için sizleri kutluyorum. Takımın 'bu takım benim' sloganını da çok beğendim" dedi.

Kulübün yönetim kurulu başkanı Savaş Üner ise transfer çalışmalarının son hızla devam ettiğini ifade etti. Başarılı bir takım oluşturmaya çalıştıklarını belirten Üner, "Yeni sezonda iyi bir takım kurarak, Edirne'ye şampiyonluğu getirmeyi hedefliyoruz. Bu yolda sağlam adımlar atmak, bize inanan, bize maddi ve manevi destekte bulunan taraftarları hayal kırıklığına uğratmamak için var gücümüzle çalışıyoruz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Üner, Gürkan'a, arkasında "Recep Gürkan" yazan Edirnespor'un formasını, kulübün basın sözcüsü Nil Sirel ise, takımın atkısını hediye etti. 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Hediye

  ,

  yönetim

  ,

  edirne