ETSO'dan proje çalışma gezisi

ETSO'dan proje çalışma gezisi
ETSO'dan proje çalışma gezisi
EDİRNE (AA) - Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan  Yambol Ticaret ve Sanayi...

EDİRNE (AA) - Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan  Yambol Ticaret ve Sanayi Odası'nın BG-TR Sınırötesi İşbirliği Programı kapsamında yürüttüğü projenin bilgilendirme toplantısına katıldı.

ETSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, toplantı öncesi Yambol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Stoicho Stoichev'i ziyaret eden Meclis Başkanı Eren ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı  Aslan davetlerinden dolayı Yambol TSO Başkanı'na teşekkürlerini iletti. Yambol TSO Başkanı Stoichev, yeni açılacak BG-TR Sınırötesi İşbirliği Programı kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği yapmayı arzu ettiklerini ve olası bir partnerlikten memnuniyet duyacaklarını söyledi. Eren ise Yambol TSO ile yıllardan beri süregelen çalışmaların devam ettirilmesini ve yeni partnerlikler ile geliştirilmesini istediklerini dile getirdi.

Proje tanıtım toplantısında söz alan Aslan da Bulgaristan 'daki Ticaret Odaları ile sıkı dostluklar kurulduğunu ve bu dostluk ilişkilerinin ortak projelerle taçlandırılarak somut sonuçlar elde edilebileceğini dile getirdi.

 


  ETİKETLER:

  Bulgaristan

  ,

  Kadın

  ,

  Proje

  ,

  sanayi

  ,

  Aslan

  ,

  edirne