Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne Milletvekili adayı Emir: -"Üçte üç yaparak Başbakanımız ve genel başkanımıza bu başarıyı hediye edeceğiz

EDİRNE (AA) -  AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, "Üçte üç yaparak Başbakanımız ve genel başkanımıza bu başarıyı hediye edeceğiz" dedi.

Emir, AK Parti Edirne İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıda, hassas bir şekilde hazırlanan aday listesiyle AK Parti'nin yeni Türkiye yolunda 63. hükumetin temel taşlarını nakış gibi işlediğini söyledi.

Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmadığını hatırlatan Emir, şunları kaydetti:

"Sayın Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu beyefendinin ve AK Parti'mizin kıymetli yönetim kadrosunun Edirne halkının sesine kulak vermesi neticesinde gelen davet üzerine Edirne ilimizin birinci sıra AK Parti milletvekili aday adayıyım. Bugün itibariyle Edirnemiz'in AK kadroları teşkilat mensubu kardeşlerimle, tam bir uyum, birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza yürüyerek üçte üç yaparak Başbakanımız ve genel başkanımıza bu başarıyı hediye edeceğiz. 25. dönem milletvekiliniz olarak meclisteki yerimizi aldığımız gün itibariyle, gece gündüz demeden sadece milletvekiliniz olarak değil, kardeşiniz, arkadaşınız dostunuz, babanız, evladınız ve dün olduğu gibi sizlerin dertleriyle dertlenecek ve çare üreteceğiz."

Toplantıya, Edirne merkez ve ilçelerden gelen partililer katıldı.