Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, genel seçimler öncesinde partilerin milletvekili adayları ve il başkanları ile bir araya geldi.Vali...

EDİRNE (AA) - Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, genel seçimler öncesinde partilerin milletvekili adayları ve il başkanları ile bir araya geldi.

Vali Şahin, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ergun Cebeci ile siyasi partilerin milletvekili adayları ve il başkanlarıyla kahvaltıda buluştu.

Seçim güvenliğinden yana Edirne'de herhangi bir olumsuz durumun olacağını düşünmediğini ifade eden Vali Şahin, "Seçimler öncesinde partilerimizin milletvekili adayları ve il başkanları ile bir araya geldik. Seçimlerin huzurlu ve güvenli geçmesi için görüş alışverişinde bulunurken bir yandan da tanışma fırsatı bulduk. Edirne huzurlu bir kent ve seçimlerde de herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bir araya gelmemizin çok yerinde ve verimli olduğunu söylemek istiyorum. Ben şimdiden bütün adaylarımıza başarılar diliyorum ve seçimleri kazanacak adaylarımıza hayırlı olsun diyorum" dedi.

Milletvekili adayları da kendilerini tanıtarak, tüm adayların bir arada toplanması ve tanışma fırsatı buldukları için toplantıyı organize eden Vali Şahin'e teşekkür ettiler.