Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi 23 Nisan'da açılacak

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir,  AK Parti  Seçim Koordinasyon Merkezi'nin 23 Nisan Perşembe günü açılacağını bildirdi.

Emir, yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarını aralıksız şekilde yürüttüğünü, çalışmalar kapsamında sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını ifade etti.

En büyük hayalinin yapacağı hizmetlerle anılmak olduğunu belirten Emir, şunları kaydetti:

"Edirne'de AK Partiyi birinci parti yaparak bir ilke imza atacağız. Toplumun her kesiminden olumlu tepkiler almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yıllardır ihmal edilen sorunlar yeni dönem ile birlikte çözüme kavuşacak. Çalışmalarının 23 Nisan Perşembe günü saat 15.00'da Seçim Koordinasyon Merkezinin açılmasının ardından artarak devam edecek. Hizmete susamış Edirne'nin hizmetle buluşmasına az kaldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Edirne'ye karşı özel bir ilgisi var, her buluşmamızda (Şemsettin bey, bana Edirne'den en az iki vekil getir. O zaman bende Edirne'yi bakansız bırakmam) sözü omuzlarımdaki yükü daha da artırıyor. Gece gündüz demeden çalışarak AK Parti'yi Edirne'de birinci parti yapacağız. Gittiğim ve gezdiğim her yerde vatandaş sımsıkı sarılıyor, bu benim için en büyük mesajdır. Siyasette çığır açacak yeni hizmet anlayışımızı 8 Haziran'da hayata geçireceğiz."