Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne birinci sıra milletvekili adayı Emir, Meriç ilçesinde ziyaretlerde bulundu

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne birinci sıra milletvekili adayı Şemsettin Emir, Meriç ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Emir, AK Parti Meriç Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, seçimlerle ilgili hayal ürünü vaatlerde bulunanların halkı kandıramayacağını söyledi.

AK Parti'nin Edirne ve ilçelerinde çalışmalarını aralıksız devam ettirdiğini belirten Emir, "Edirneli'ler, 13 yıldır kent için yapılan yatırımları görüyor. Bunun farkında olarak AK Parti'ye verdiği desteği de arttırıyor. 7 Haziran seçimlerinde AK Parti'nin başarısı kaçınılmazdır. Bizde AK Parti iktidarına Edirne'den en büyük desteği vermek için çalışıyoruz. En az iki AK Parti milletvekiliyle Edirne'yi temsil etmek için yollardayız" diye konuştu.

Meriçli'lerin güçlü bir şekilde AK Parti'ye destek vereceğine inandığını aktaran Emir, şunları kaydetti:

"Bu ülke için çalışan, ter döken, gayret gösteren yiğitlere selam olsun. AK Parti hükümetleri geride kalan 12 - 13 yıl boyunca Edirne'ye ciddi yatırımlar yaptı, destek verdi. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarıma, turizmden eğitime çok şey yapıldı. 12 - 13 yıl boyunca AK Partili hükümetlerimizin Edirne'ye verdiği desteğin toplamı 8.1 milyar lira. Onun için Edirne'miz, pek çok konuda Türkiye ortalamasının üzerinde. 7 Haziran'dan sonra Edirne'ye yatırımlarımız hızla devam edecek. Edirne'ye hizmet yağacak."

Emir, ilçede esnaf ziyaretinde de bulundu. İş yerlerini tek tek gezen Emir, esnafın istek ve sıkıntılarını dinledi.