Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - Edirne Kamu-Sen'e bağlı sağlık çalışanları AK Parti Edirne birinci sıra Milletvekili adayı Şemsettin Emir'e destek sözü verdi.AK Parti...

EDİRNE (AA) - Edirne Kamu-Sen'e bağlı sağlık çalışanları AK Parti Edirne birinci sıra Milletvekili adayı Şemsettin Emir'e destek sözü verdi.

AK Parti Edirne Seçim Koordinasyon Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Hemşireler Haftası nedeniyle bir otelde düzenlenen etkinliğe Edirne Kamu-Sen'in davetlisi olarak katılan Emir, sağlık çalışanlarından alkış aldı.

Emir, sağlık çalışanlarının kendisine göstermiş olduğu ilgiye teşekkür etti. Emir, gece gündüz demeden, insanları sağlığına kavuşturmak için çalışan sağlık çalışanlarının en vefalı iş dallarından biri olduğunu dile getirdi.

Sağlık alanında yapılan yenilikler ve sağlık çalışanlarına yapılan yatırımların bundan sonrada artarak devam edeceğine de vurgu yapan Şemsettin Emir, kendisini onur konuğu olarak davet eden Kamu-Sen'e teşekkür etti.

Bu yola Edirne'ye hizmet etmek için çıktığını belirten Emir, en büyük gayesinin Edirne'ye görülmemiş hizmetler yapmak olduğunu söyledi. En büyük arzusunun kapısını çalan insanların o kapıdan boş dönmediklerini görmek olduğunu belirten Emir, milletvekilliği gibi onurlu bir görevi layıkıyla yapacağını belirtti. 40 yıldır siyasetin içinde olan biri olarak bu milletin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiğini hatırlatan Emir, 7 Hazirandan sonra var gücüyle var olan sorunların çözümü için Ankara 'da mücadele edeceğini kaydetti.

İktidar nimetlerinden Edirne'nin faydalanması için her türlü çalışmanın içerisinde yer alacağına dikkat çeken Emir, 40 yıl sonra da anılmak için Edirne'nin kaderinin değiştirecek projelere imza atmayı hedeflediğini söyledi.

Bir çok konunun çözüme kavuşması için 7 Haziran'ı beklemeden müdahale ettiğini ve çözüme kavuşturduğunu belirten Emir, Edirne halkının desteğiyle de 7 Haziran'dan sonra çözüm üretmeye devam edeceğini vurguladı.