Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Edirne merkez ve bağlı köy muhtarları, kahya ve köy çobanlarıyla  bir araya geldi.AK Parti...

EDİRNE (AA) - AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Edirne merkez ve bağlı köy muhtarları, kahya ve köy çobanlarıyla  bir araya geldi.

AK Parti Edirne Seçim Koordinasyon Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, "Biz yaparız onlar laf yapar" diyerek sözlerine başlayan Emir, bu dönemde gerçekten hizmeti isteyen herkesin  AK Parti'ye oy vermesini istedi. 

Edirne'nin yeni dönemde ideolojiye değil, hizmete oy vermesi gerektiğini ifade eden Emir, bu dönemde hizmet odaklı bir siyaseti yakından hissedeceğini dile getirdi.

Ankara 'ya ne kadar güçlü giderse sesinin de o oranda güçlü çıkacağına dikkat çeken Emir, bu dönemde herkesin önünde bir tarihi fırsat olduğunu bu fırsatı da ülkenin ve Edirne'nin geleceği adına en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğini vurguladı.

"Beni bilen bilir, kimsenin diliyle diniyle, mezhebiyle işim yok. Ben yaratılanı yaratandan ötürü severim" diye devam eden Emir, "Biz ne kadar gönül fethettik, ne kadar gönül kazandık ona bakacağız" dedi.

Kendisinin vekil olacağını asıl olanın halk olduğunu dile getiren Şemsettin Emir, asıl olan vatandaşın her talebini yerine getirmek için canla başla çalışacağını da vurguladı. Ezberleri bozacak bir vekil olacağını da kaydeden Şemsettin Emir, asıl alan halkımızın özgürce yaşamasının teminatı olacağını vurguladı.

AK Parti iktidarında köylü ve üreticinin güçlendiğini dile getiren  Emir, üreticinin alın terinin gerçek değerini bulması için uğraş vereceğini söyledi.