Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan, Uzunköprü'de oda, borsa ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Bircan, Uzunköprü...

EDİRNE (AA) - CHP Edirne Milletvekili adayı Erdin Bircan, Uzunköprü'de oda, borsa ve  sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. 

Bircan, Uzunköprü ziyaretine CHP Uzunköprü İlçe Başkanı İnanç Sülüş, ilçe yönetimi ve belediye meclis üyeleriyle Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası ile başladı. Oda Başkanı Ercan İhtiyar'la görüşen Bircan, CHP'nin ekonomi ile ilgili projelerini anlattı.

Daha sonra Uzunköprü Ticaret Borsası'na geçen  Bircan, borsa ve borsa meclisi yönetimi ile bir araya geldi. Borsa üyelerinin sorunlarını dinleyen Bircan, partisinin programını aktardı.

Bircan, Ziraat Odası ziyaretinde de çiftçinin zor günlerinin geride kalacağını, sorunları çözeceklerini ifade etti.

Bircan ayrıca, Uzunköprü Trakya Birlik Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifi, Uzunköprü Süt Üreticileri Birliği,  Uzunköprü Terziler, Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası, Uzunköprü Pazarcı, Sebzeci, Bakkal ve Seyyar Esnaflar Odası, Uzunköprü İnşaat Sanatkarlar Odası ile sanayi esnafını ziyaret etti.