Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne Milletvekili adayı Emir: -"Edirne'ye gelecek ve hali hazırda devam eden yatırımları yakından takip ediyorum.120 Milyon liralık köprü projesi ekim ayında hizmete açılacak"

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, Karaağaç Mahallesi'nde yapımı devam eden bağlantı köprüsünü inceledi.

Emir, inşaat çalışmasında görevli işçilerle sohbet etti, işlerinde kolaylıklar diledi.

Kısa sürede tamamlanacak köprünün taşkın yaşanan Karaağaç Mahallesi için çok önemli olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

"Edirne'ye gelecek ve hali hazırda devam eden yatırımları yakından takip ediyorum.120 Milyon liralık köprü projesi ekim ayında hizmete açılacak. Alternatif köprünün hizmete açılmasının ardından tarihi köprülerimizde büyük bir yükten kurtulacak. Karaağaç Mahallesi sakinlerimiz de bundan sonra herhangi bir taşkında ulaşım sorunu yaşamayacak.Edirne için çalışmalarımız devam ediyor. Taşkından kurtaracak kanal projesi için, Keşan'da kurulacak Gıda İhtisas OSB için nasıl çalışmalar yürüttüysem çalışmaları hızlı olarak sürdüreceğim.

Edirne'ye hizmetin akması için, yatırımların artarak devam etmesi için AK Parti 'ye destek verin. Şemsettin Emir, sizler için canla başla çalışacaktır. Bunu hepinizin bilmesini isterim. Edirneliler'den tek isteğim, beni güçlü bir destekle Ankara 'ya göndermeleri. Ne kadar güçlü desteğim olursa, Ankara'da sesim o kadar gür çıkacaktır."