Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne Milletvekili adayı Emir: -"Milletin derdiyle dertlenen, halkın sorunlarını sorun edinen biri olarak, Edirne'nin kalkınması ve Türkiye'nin kalkınması için çalışacağım"

EDİRNE (AA) - AK Parti Milletvekili adayı Şemsettin Emir, "Milletin derdiyle dertlenen, halkın sorunlarını sorun edinen biri olarak, Edirne'nin kalkınması ve Türkiye 'nin kalkınması için çalışacağım" dedi.

Emir, AK Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen, AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda ile teşkilat üyelerinin katıldığı toplantıda, birlik ve beraberlik içerisinde, AK Parti teşkilatları olarak Edirne ve Türkiye için çalıştıklarını söyledi.

Teşkilatın tamamının Edirne'nin kazanması için canla başla çalıştığını belirten Emir, AK Parti Milletvekili adaylarının ve teşkilatın çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünün altını çizdi."Bizler biriz ve birlikteyiz" diyen Emir, İl Başkanı Sezen ve Merkez İlçe Başkanı Arda'nın başında bulunan teşkilatın özverili çalışmalarına teşekkür etti. 

Teşkilatından da aldığı destekle güçlü bir şekilde Ankara 'ya gitmek için çalıştığını vurgulayan Emir, "ece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Edirneli hemşerilerimizin oylarını istiyoruz. Burada benim en büyük destekçilerim teşkilat üyelerimiz.  Bizim yetişemediğimiz yerlerde hizmet aşkıyla yanan partililerimiz yani sizler yardımımıza koşuyorsunuz. Beni kentimizin dört bir yanında en iyi şekilde anlatarak, partimize güç veriyorsunuz" diye konuştu.

Milletvekili seçilmekten ziyade güçlü olarak Ankara'ya gitmenin önemine vurgu yapan Emir, şunları kaydetti:

"Edirneli'ler iktidar partisi olan AK Parti'ye en güçlü desteği vereceğine inanıyorum. Halk AK Parti'yi ve Şemsettin Emir'i benimsedi. Halkımız ideolojiye değil, hizmete destek verecektir. Benim halkımızdan en büyük isteğim, AK Parti'ye güçlü bir destek vermeleri. Mesele benim vekil olmam değil, mesele Edirne'ye gelecek hizmete daha güçlü talip olmak.

Ne kadar güçlü Ankara'ya gidersem, o kadar gür sesle Edirne için istekte bulunabilirim. 7 Hazirandan sonra Edirne'de alışılmışın dışında hizmet akışı olacaktır. Milletin derdiyle dertlenen, halkın sorunlarını sorun edinen biri olarak, Edirne'nin kalkınması ve Türkiye'nin kalkınması için çalışacağım."