Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-Saadet Partisi Edirne Milletvekili adayı Köroğlu: -"İbadet aşkı ile kentten köye tüm halkımızı ziyaret ediyor, Saadet'e davet ediyoruz"

EDİRNE (AA) - Saadet Partisi Edirne Milletvekili adayı Arif Köroğlu, "İbadet aşkı ile kentten köye tüm halkımızı ziyaret ediyor, Saadet'e davet ediyoruz" dedi.

Köroğlu, esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle seçim çalışmalarına devam etti.

Ziyaretlerini değerlendiren Köroğlu, partisinin her geçen gün daha fazla ilgi gördüğünü söyledi.

Partilerinin yükselişinin hem iktidar hem de muhalefet partilerini tedirgin ettiğini ifade eden Köroğlu, şunları kaydetti:

"İbadet aşkı ile kentten köye tüm halkımızı ziyaret ediyor, Saadet'e davet ediyoruz. Biz siyaseti, insanımızın dünya ve ahret saadeti için, bu çalışmaları da Allah rızası için yapıyoruz. Oylarımızın yükselişinden iktidar partisi AKP de, muhalefet partileri de tedirgin oluyor. Onlar, aslında ayrı ayrı partiler gibi görünseler de neticede hepsi aynı.

Batıcı, Avrupa Birlikçi, faizci, Hristiyan batı değerleri ile Müslüman Türkiye 'yi yönetmeye çalışıyorlar. Milli İttifak, bin yıllık tarihimizin temsilcisi. Bizim, insanlığa örnek ve önder olmuş bin yıllık değerlerimiz var. Onun için bu milletin mayasıyız. Artık korkunun ecele faydası yok. 7 Haziran'da şapka düşecek, kel görünecek."