Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-Seçim çalışmaları sırasında bulunduğu seçim otobüsüne kamyon çarpması sonucu AK Parti Edirne Milletvekili adayı Emir'in de aralarında olduğu 6 kişi hafif yaralandı

EDİRNE (AA) ? AK Parti Milletvekili adayı Şemsettin Emir'in de içerisinde olduğu seçim otobüsüne bir kamyonun çarpması sonucu Emir ve 5 partili hafif şekilde yaralandı.

Alınan bilgiye göre, köy ziyaretlerinde bulunmak üzere İpsala'ya giden Emir'in de aralarında bulunduğu seçim otobüsüne İpsala yakınlarında kamyon çarptı.

Kaza sonucu Emir ve 5 partili hafif şekilde yaralandı. Emir, kaza sonrası eline pansuman yaptırarak başka bir araçla çalışmalarına devam etti.

Kaza sonrası yaptığı açıklamada Emir, halkla buluşmasını hiçbir şeyin engelleyemeyeceğini söyledi.

Çalışmalarına hızla devam edeceğini ifade eden Emir, şunları kaydetti:

"Allah'a çok şükür kazada can kaybı yaşanmadı. Söz verdik gitmemiz gerekir. Milleti bekletemeyiz.  İçinde hizmet ateşi yanan AK Partili dostlarımızla çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Yaşanan kazada olsa ayakta durduğum sürece halkımıza verdiğim sözü yerine getirmek için çaba harcayacağım.

Herkesin ulaşabileceği, bir Milletvekili olacağım. Edirneliler'den tek beklentim beni güçlü bir destekle Ankara 'ya göndermeleri."