Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - Saadet Partisi Edirne birinci sıra milletvekili adayı Ali Demirkıran, seçim çalışmalarına devam ediyorDemirkıran, yaptığı yazılı...

EDİRNE (AA) - Saadet Partisi Edirne birinci sıra milletvekili adayı Ali Demirkıran, seçim çalışmalarına devam ediyor

Demirkıran, yaptığı yazılı açıklamada, vatandaşların geleceği için Saadet Partisi'ne oy vermesi gerektiğini belirtti.

7 Haziran seçimlerinin tarihi bir dönüm noktası olacağını aktaran Demirkıran, şunları kaydetti:

"13 yıldır iktidarda olan AKP , sosyal , ekonomik ve ahlaki yapımızı ne hale getirdiğini acı acı izliyoruz. Söz vermelerine rağmen nehirlerimiz temizlenmedi. Bazısı zehir akıtıyor, bazısı da taşarak büyük zararlara yol açıyor. Bir asra yakın Osmanlı'ya başkentlik yapmış şehirler Sultanı Edirnemizde musluklardan kanser akıyor. Edirne kanser vakalarında önde geliyor. Çünkü halkımıza yıllardır asbestli borulardan su kullandırılıyor. Edirne seçmeni üç dönemdir hem iktidar partisi AKP'ye, hem de ana muhalefet partisi CHP 'ye milletvekili veriyor. Bunlar Edirne için ne yaptılar? Seçmenimiz bunları kendilerine sormalı."

Muhalefet partilerinin 13 yıldır olumsuzlukları kesecek adım atmadığını ifade eden Demirkıran, "Yaptıkları ağız dalaşından öte geçmedi. Sürekli kavga, sürekli gerilim. Halkın derdine ciddi çözümler üreten yok.  Memur, İşçi, emekli ayın sonunu getiremiyor, borcuna borç katarak yaşamını sürdürmeye çalışıyor" şeklinde konuştu.