Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne Milletvekili adayı Emir: -"Başbakanımız Edirneliler'e özel açıklamalar yapacak, hepinizi miting alanına bekliyoruz"

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Edirne ziyaretine ilişkin, " "Başbakanımız Edirneliler'e özel açıklamalar yapacak. Hepinizi miting alanına bekliyoruz" dedi.

Emir, yaptığı açıklamada, Başbakan Davutoğlu'nun perşembe günü, saat 16.00'da İstasyon Meydanı'nda Edirneliler'e sesleneceğini söyledi.

Başbakan Davutoğlu'nun müjdelerle geldiğini ifade eden Emir, "Başbakanımız Edirneliler'e özel açıklamalar yapacak. Hepinizi miting alanına bekliyoruz" diye konuştu.

Edirne'ye yapılan milyonlarca liralık yatırımın yetmeyeceğini bu yatırımlara yenilerinin ekleneceğini belirten Emir, şunları kaydetti:

"Biz bunları yeterince halkımıza anlatamamışız. Milyonlarca liralık yatırımlarla Edirnemiz'i daha yaşanır bir hale getirmek için çalışmalar yapılmış. Suyu akmayan, yolu olmayan köyümüz kalmamış. İstihdamı arttırıcı yatırımlara yer verilmiş. Edirne'ye çok güzel bir hastane yapılıyor. Duble yollarımızla daha kolay ulaşım yapabilmekteyiz. Ama bunlar yetmez... Daha fazla yatırım için Edirneliler AK Parti 'ye destek verecektir.

Güçlü bir destekle beni Ankara 'ya gitmem halinde, Edirne'nin hakkının, hukukunu daha güçlü savunabilirim. Buradan tekrarlıyorum. Hizmet için AK Parti'ye oy verin. Gelin el ele verelim, omuz omuza verelim, Edirne için hep birlikte çalışalım. Edirne'de gün birlik beraberlik günüdür. Yarın Başbakanımızın mitinginde hep birlikte olalım. Ardından sandıkta birlik olalım. En az iki milletvekiliyle Ankara'da Edirne'yi temsil etme hakkını bize verin, bizde canla başla hizmet için, Edirne için, geleceğimiz için, çocuklarımız için canla başla çalışalım."