Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne birinci sıra milletvekili adayı Emir: -"Diğerlerinin hayal bile edemediğini biz yaptık. AK Parti hizmet için çocuklarınızın geleceği için çalışıyor"

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne birinci sıra milletvekili adayı Şemsettin Emir, 7 Haziran seçimlerinde halkın gerçekleri görerek oyunu kullanacağını bildirdi.

Emir, yaptığı yazılı açıklamada, vatandaşların geleceği için AK Parti'ye oy vermesi gerektiğini belirtti.

Seçmenlerin ideolojiyi bir kenara bırakarak yapılan hizmeti baz alıp sandık başına gitmesinin doğru olacağını aktaran Emir, şunları kaydetti:

"Diğerlerinin hayal bile edemediğini biz yaptık. AK Parti hizmet için çocuklarınızın geleceği için çalışıyor. Bu seçimde AK Parti'ye oy verin. Bugün CHP 'ye, MHP 'ye verilen oylar, HDP'ye verilen oydur. Bunlar koalisyon yapmış durumdadır. Hey benim kardeşlerim bir kez olsun Edirne'ye en az iki milletvekilini AK Parti'ye verin. Edirne'ye dev yatırımlar yaptık. TOKİ'yle evsiz olan vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık. Sulama sistemleriyle topraklarımızı sulanır hale getirdik. Hamzadere ve Çakmak barajlarıyla bölgemizdeki çiftçinin yüzünü güldüreceğiz inşallah. Emekliye maaşlarına zam yaparak CHP'nin iddia ettiği ikramiyeler kadar parayı veriyoruz. Bu ülkede emeklilerin maaş kuyruklarında çektiği çileleri unutmayalım."

 

-"Bugün neysem yarın o olacağım"

 

Edirneli'nin 100 yıl önce döşenen aspesli borulardan su içtiğini anlatan Emir, "25 yıldır CHP zihniyeti neyi değiştirdi. Çöplükten hala dumanlar yükseliyor. Hani çevre yolları, alt geçitler üst geçitler. Ulaşımda yaşanan sorunları hepimiz biliyoruz. CHP zihniyeti hizmet üretmez. Bu nedenle Edirneliler, bu seçimde hizmete oy verecektir" diye konuştu.

AK Parti'nin her kesimden destek aldığını belirten Emir, şöyle devam etti:

"CHP'li, MHP'li ve diğer partililerin küskünleri AK Parti'ye oy verecek. Biz Edirne'de değişimin umudu olduk. Edirne'de gezilmedik yer bırakmadık. Bütün dertleri dinledik, sorunları çözeceğiz. Bugün neysem yarın o olacağım. Halkımızın içinde gezerek, halkımızın beklediği hizmeti Edirne'ye getireceğim. Her bireyin derdiyle dertleneceğim. Kim olursa olsun, benden hizmet bekleyene olumlu yada olumsuz mutlaka döneceğim. Bu seçimde oylar AK Parti'ye verilmeli. Öte yandan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun coşkuyla karşılayan tüm Edirne halkına teşekkür ediyorum. Bilge adam Başbakanımız Ahmet Davutoğlu mitinginde Edirne için çok sayıda müjde verdi. Hizmetlerin en kısa sürede Edirne'ye gelmesi için sizden tek isteğim güçlü bir destek.  CHP'nin durumu belli. Hizmet üretecek bir parti değil. Yerel yönetimlerdeki durumu ise içler acısı. Bunu hepimiz görüyoruz. Bu seçimde halkımız gerçekleri görerek oyunu kullanacaktır."