Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne 1. sıra milletvekili adayı Rafet Sezen, "Biz Edirne'de bugüne kadar 13 senedir sadece 3 kişiden 1'inin oyunu alabildik....

EDİRNE (AA) ? AK Parti Edirne 1. sıra milletvekili adayı Rafet Sezen, "Biz Edirne'de bugüne kadar 13 senedir sadece 3 kişiden 1'inin oyunu alabildik. Amacımız 3 kişiden an az 1 buçuğunun hatta 2'sinin oyunu alabilmek" dedi.

Edirne'de AK Parti 'den 1'inci sırada aday gösterilen eski il başkanı Rafet Sezen, il binasında partililer ile buluştu. Partililer, Sezen'i büyük bir coşkuyla karşıladı.

Bundan sonra Edirne ve Edirneliler için elinden ne geliyorsa yapacağını belirten Sezen, şunları kaydetti:

"Edirne'de parti ayrımı gözetmeksizin tüm insanlarımıza yardım edeceğiz. Edirne'de bazı şeyler yadırganıyor ama ben hep il başkanı olduğum günden bu yana bir şeyi izah etmeye çalıştım. Biz Edirne'de bugüne kadar 13 senedir sadece 3 kişiden 1'inin oyunu alabildik.

Amacımız 3 kişiden an az 1 buçuğunun hatta 2'sinin oyunu alabilmek. Bunun için mücadele vereceğim. Sizlerin desteğiyle inşallah Edirne'de güzel şeylere imza atacağız. Bunu hep birlikte yapacağız. Açık söyleyeyim şu anda mevcut milletvekilimiz dahil benim hiç kimseye karşı kırgınlığım, dargınlığım yok, hiçbir zaman bir problem de yaşamadım. Partimizin kapıları herkese sonuna kadar açık. Benim gönlüm de tüm Edirneliler'e açık.

Amacım teşkilatımla birlikte Edirnemiz'e bundan sonra daha fazla hizmet edebilmek için her türlü gayreti sarf edeceğim. Bu arada şunu da söylemek istiyorum, bu süreçte sürekli yanımızda olan Edirne eski Milletvekili Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu bu süreçte sürekli yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyorum."