Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - Saadet Partisi Edirne Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mansur İriş, Saadet Partisi'nin tüm gücüyle seçimlere hazırlandığını...

EDİRNE (AA) - Saadet Partisi Edirne Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mansur İriş, Saadet Partisi'nin tüm gücüyle seçimlere hazırlandığını bildirdi.

İriş, yaptığı yazılı açıklamada, partide aday tanıtım heyecanının yaşandığını belirtti.

Seçimlere çok iyi hazırlandıkların aktaran İriş, şunları kaydetti:

"Saadet Partisi, on binlerce partilinin katılımıyla 550 milletvekili adayını bu hafta sonu Türkiye 'ye tanıtacak. Yarın  Ankara Arena'da büyük bir coşku ve heyecan içerisinde adaylarımızı tanıtacağız. Böylece Milli Görüş'ün efsane programlar dizisine bir yenisi daha eklenmiş olacak ve seçim startı verilmiş olacak. Programda genel başkanımız Prof. Dr. Mustafa Kamalak bir konuşma yaparak, seçimlere ilişkin vaatleri içeren seçim beyannamesini de maddeler halinde açıklayacak. Beyannamede toplumsal uzlaşı başta olmak üzere, memur, emekli, işçi, öğrenci, çiftçi, sanayici ve esnafı temel alan vaatler yer alacak. Saadet Partisi 1 Kasım seçimlerine heyecan dolu bir atmosferde girecek. Saadet Partisi tüm gücüyle seçimlere hazırlanıyor."