Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne Milletvekili adayı Sezen; -"Vatandaşımız, milletimiz bize ne kadar oy verirse versin başımızın üzerinde yeri var"

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Milletvekili adayı Rafet Sezen, 1 Kasım seçimlerinde, "Vatandaşımız, milletimiz bize ne kadar oy verirse versin başımızın üzerinde yeri var" dedi.

Sezen, partisinin il başkanlığında düzenlenen milletvekili adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti 'nin tek başına iktidar olacağını söyledi.

AK Parti teşkilatlarının da seçimlere hız kesmeden hazırlandığını dile getiren Sezen, şunları kaydetti:

"Tüm teşkilat üyesi arkadaşlarım davet ettiğimiz her yere gece gündüz demeden geliyorlar. Bu durumdan son derece memnunum ve mutluyum. Bu vesileyle hepinize teşekkür ediyorum. Bu yol hep birlikte geçilecek bir yol. Hiçbir zaman dünün üzerinde durmadım, bugünden sonra da dünün üzerinde durmayacağım.

Ben yapı olarak kavgayı sevmeyen, kavgadan hiçbir fayda görülmediğini de bilen bir arkadaşınızım. Kapımızın, gönlümüzün herkese açık olduğunu da daha önce ifade ettim. Seçimden sonra milletvekili olursam, inşallah gönlümden çok arzu ediyorum Mustafa kardeşimi de meclise taşıyabilirsek, o zaman Edirne'de faydalı ve güzel hizmetler yapmak nasip olacak.

AK Parti, Edirne'de bütün mücadelemize rağmen üç kişiden birinin oyunu alabildi. Bu üç kişiden birinin oyunu, 1.2'ye yada 1.5'e taşıyabilirsek işte o zaman Edirne Ankara 'nın gözünde hak ettiği değeri bulacaktır. Ama ne olursa olsun şartlar ne getirirse getirsin vatandaşımız, milletimiz bize ne kadar oy verirse versin başımızın üzerinde yeri var."

Çeltik, buğday ve ayçiçek gibi çeşitli tarım ürünlerinde fiyat sorununun yaşandığını dile getiren Sezen, sorunun çözümü için üç bakanla bizzat görüştüğünü ve çiftçinin olumlu yönde yararlanabilmesi için çalışmalar yapılacağını dile getirdi.

Toplantıda, AK Parti ikinci sıra milletvekili adayı Mustafa Mercan ile AK Parti Edirne İl Başkanı Yasemin Meral bir konuşma yaptı.

Toplantıya, AK Partili ilçe belediye başkanları, ilçe, kadın ve gençlik kolları başkanları ve partililer katıldı.