Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Edirne milletvekili adayı Sezen, partisinin eski ve yeni, il, kadın, gençlik, merkez ilçe başkanları ve partilileriyle bir araya geldi

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne milletvekili adayı Rafet Sezen, partisinin eski ve yeni, il kadın, gençlik, merkez ilçe başkanları ve partilileriyle bir araya geldi.

Sezen, DSİ Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, AK Parti 'nin 1 Kasım'daki seçimlerde iktidar olacağını söyledi.

7 Haziran'daki seçimlerde sandıktan koalisyon mesajı çıktığını hatırlatan Sezen, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bu süreçte çok emek verdiğini ancak diğer partilerin çalışmalara katkıda bulunmadığını kaydetti.

AK Parti'nin Edirne'de birlik beraberlik içerisinde olacağını dile getiren Sezen, partisinin iktidar olması için çalışmalarını hız kesmeden devam ettirdiğini dile getirdi.

Sezen, Türkiye 'deki vatandaşların birlik ve beraberliği için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Teröre karşı operasyonların devam edeceğini dile getiren Sezen,  PKK , DAEŞ, DHKP-C gibi çeşitli terör örgütlerinin Türkiye'deki huzuru bozmak istediğini ifade etti.

AK Parti'nin, ülkenin huzurun bozmak isteyen terör örgütlerine fırsat vermeyeceklerini vurguladı.