Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
EDİRNE (AA) - Saadet Partisi Edirne milletvekili adayı Ali Demirkıran, seçim çalışmalarına devam ediyor.Demirkıran, partisinin il başkanlığında...

EDİRNE (AA) - Saadet Partisi Edirne milletvekili adayı Ali Demirkıran, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Demirkıran, partisinin il başkanlığında düzenlenen toplantıda yaptığı açıklamada, siyasetin yönetme ve sorun çözme sanatı olduğunu söyledi.

Yönetimde  olanların vatandaşlara huzurlu bir hayat sağlaması gerektiğini dile getiren Demirkıran, şunları kaydetti:

" Bugün geldiğimiz noktada toplumumuz adeta cinnet geçiriyor. Güven yok. Kardeşlik bağları alabildiğine zayıflıyor. İşte biz, böyle bir ortamda seçime giriyoruz. Terör ne yazık ki ülkemiz gündeminden düşmüyor ve 35 yıldan beri ülkemizde can alıyor. Ankara 'da yaşanan terör olayı 'yeter artık' dedirtti. 1980'den bu yana pek çok hükümetler geldi, geçti. Bu hükümetler zamanında meydana gelen terör olayları ve can kayıplarına bakıldığında en az zararla geçirilen dönemin 54. Erbakan hükümeti dönemi olduğu görülür. Milli Görüş'ün teröre bakış açısı çok farklıdır. Çünkü hedef sivrisinekler değil, bataklığın kurutulmasıdır. Saadet Partisi, dış güçlerin organize ettiği terörün asıl hedefinin ne olduğunu çok iyi bilir. Teşhisi tam isabettir. Terör bu ülkede kardeş kavgası çıkarmak, ekonomiyi çökertmek ve nihayet ülkeyi parçalamak içindir. Sonuç olarak Büyük İsrail 'in kurulmasını hızlandırmak içindir."