Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Grup Başkanvekili Kubat: - ''İnşallah teşkilatımızı her yönüyle seçimlere hazır hale getireceğiz''

EDİRNE (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Doğan Kubat, parti teşkilatlarını her yönüyle seçimlere hazır hale getireceklerini belirtti. 

Edirne'deki Üç Şerefeli Cami'de yatsı namazını kılan Kubat, cami bahçesinde çay içip vatandaşlarla sohbet etti. 

Kubat, burada AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Edirne'de çok bereketli ve güzel bir gün geçirdiğini dile getirdi. Edirne halkının çok vefakar olduğunu, kendisini en iyi şekilde ağırladığını anlatan Kubat, çalışmalarını gayretle sürdüreceklerini vurguladı. 

Kubat, sabah erken saatlerde başladıkları çalışmanın gece geç saatlere kadar sürdüğünü kaydederek, şöyle devam etti: 

''Çok yoğun ve tempolu bir çalışma yaptık. Özellikle Edirne'de üreten kesimlerle bir araya geldik. Ticaret  Borsası'nı ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret ettik. Çok samimi ortamda tecrübe paylaşımımız oldu. AK Parti  olarak politikalarımızı, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlattık. Odalarımızın mesleki olarak yaşadığı sorunları not ettik. Bir kısım problemleri de seçim sonrası çözeceğimizi beyan ettik. Edirne'de çok bereketli bir gün geçirdik. İnşallah teşkilatımızı her yönüyle seçimlere hazır hale getireceğiz.'' 

1 Kasım'da, sandıkta görev alacak kişilere yönelik eğitim ve değerlendirme toplantısı da yaptıklarına işaret eden Kubat, seçimlerde ve oy kullanma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlarda görevlilere bilgiler verdiğini bildirdi.