Genel Seçime doğru

Genel Seçime doğru
Genel Seçime doğru
EDİRNE (AA) - CHP Edirne Milletvekili adayı Gürkan Güneser, 1 Kasım Genel Seçimleri'nde Edirne'den 3 milletvekilini meclise göndermek istediklerini...

EDİRNE (AA) ? CHP Edirne Milletvekili adayı Gürkan Güneser, 1 Kasım Genel Seçimleri'nde Edirne'den 3 milletvekilini meclise göndermek istediklerini belirtti.

Güneser, AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarını çok iyi yürüttüklerini söyledi.

Edirneliler'in pazar günü mutlaka vatandaşlık görevini yerine getirerek oy kullanmalarını isteyen Güneser, şunları kaydetti:

"Bu seçim çalışmaları kısa sürdü biliyorsunuz. Ama biz CHP örgütü olarak tek vücut olarak çalıştık. Partimizin genel politikalarını elimizden geldiği kadar tüm vatandaşlarımıza anlatmaya çalıştık. Vaatlerimizin vatandaşlar tarafından bu dönemde daha çok anlaşıldığını gördük.

Ben milletvekili seçilmem halinde yerelde Edirne'nin sorunlarına çözüm olmak için elimden geleni yapacağım. Edirne'nin taşkın sorunu var bunu çözmek için ne gerekiyorsa yapacağım. İnşallah pazar günü yapılacak seçimlerde Edirne'de yine birinci parti olacağız ve bu sefer 3 milletvekilliğini de kazanacağız. Ben seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum."