"Gönlümüze açılan Edirne Kapıları" fotoğraf sergisi

"Gönlümüze açılan Edirne Kapıları" fotoğraf sergisi
"Gönlümüze açılan Edirne Kapıları" fotoğraf sergisi
EDİRNE (AA) - "Gönlümüze açılan Edirne Kapıları" fotoğraf sergisi açıldı. Eski Cami bahçesinde açılan sergideki fotoğraflarda Edirne'nin tarihi...

EDİRNE (AA) - "Gönlümüze açılan Edirne Kapıları" fotoğraf sergisi açıldı. Eski Cami  bahçesinde açılan sergideki fotoğraflarda Edirne'nin tarihi evleri, camileri ve kapıları yer alıyor.

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezi'nde açılan fotoğraf kursu öğrencilerinin fotoğraflarının yer aldığı sergide 40 fotoğraf sergileniyor.

Edirne Gençlik Merkezi Müdürü Zekeriya Bayrak, Edirne'nin fethinin 654. yılı kutlamaları kapsamında 'Gönlümüze açılan Edirne Kapıları' adlı bir sergi açtıklarını belirtti.

Gençlik Merkezi Fotoğraf kursu öğrencilerinin iki aylık çalışması sonunda bir sergi açtıklarını ifade eden Bayrak, "40'a yakın fotoğraf sergilenmekte olup, konsepti 'Gönlümüze açılan Edirne Kapıları' olarak belirledik. Tarihi evler, camiler ve diğer eserlerin kapılarından çekimler yer alıyor. Bir günlük sergi. Fotoğraf kursu Öğretmenimiz Pınar Tuzladan ile birlikte Edirne'nin muhtelif yerlerinde çalışmalardan oluşan eserler' dedi.


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Cami

  ,

  sergi

  ,

  edirne